BG-Gas montaż instalacji LPG

Nasza firma prowadząca montaż i serwis instalacji LPG została założona w 2008 r. po wieloletniej praktyce pozyskiwanej w branży samochodowej . Od samego początku działania, postawiliśmy na znane i godne zaufania firmy produkujące podzespoły najwyższej klasy. Co przyczyniło się do pozyskiwania coraz większej ilości zadowolonych klientów.  

Niewątpliwie dzięki wysokiemu stopniu zaangażowania w Naszą pracę, nasze umiejętności ograniczone w danej specjalizacji,oparte na wieloletnim doświadczeniu, przyczynił się do rozwoju naszej firmy. Obecność na wielu szkoleniach oraz długoletnia praktyka, pozwala nam na odpowiedni dobór i montaż instalacji LPG do danego auta.Szybsze diagnozowanie usterek oraz sprawne ich usuwanie.  Niewątpliwie dzięki tej wiedzy potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Podczas diagnostyki pojazdu, lokalizujemy i usuwamy usterki oraz udzielamy fachowych porad nie tylko dotyczących montowanych czy serwisowanych instalacji LPG, ale również poprawności działanie samochodu na benzynie. Świadczone przez nas usługi dają pewność bezawaryjnej eksploatacji pojazdu i komfortu kierującego.

Najwyższa jakość

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia o najwyższej  jakości, dostępne na Polskim rynku. Oferowane instalacje montujemy do aut 3,4,5,6 oraz 8 cylindrowych. Każdą instancję gazową dobieramy indywidualnie do danego pojazdu, by sprostać wymaganiom technicznym względem danego auta.

Posiadamy części, sprzęt oraz niezbędne oprogramowania pozwalające na obsługę większości instalacji gazowych na naszym rynku, między innymi takie wiodące marki jak: AC STAG, AG Centrum, KME oraz wiele innych.

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z Naszych usług zapraszamy na montaż instalacji LPG w naszym zakładzie.

Adres

kontakt