pośredni wtrysk paliwa dpi

Sekwencyjny wtrysk gazy instalacje IV generacji

Opracowane do perfekcji instalacje do większości pojazdów występujących na Naszym rynku. W zakresie ich montażu, serwisu oraz diagnostyki służymy profesjonalną pomocą oraz fachową obsługą.

bezpośredni wtrysk paliwa dpi

Auta z bezpośrednim wtryskiem paliwa

To instalacje do aut nowszego typu. Coraz częściej występujących na Naszym rynku. Dedykowane strych te pod dany kod silnika i dobrane wedle odpowiednich schematów. W tym zakresie również służymy profesjonalną pomocą i pomoc w odpowiednim doborze.

Gażnik

Instalacje I oraz II generacji

Coraz rzadziej stosowane, ze względu na wiek aut. W tym wypadku nasza działalność ogranicza się do serwisu takich instalacji. Bieżących regulacji, serwisu, napraw oraz wymian podzespołów.

STAG 400 DPI to nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu, który umożliwia zasilanie gazowe wybranych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

Zaawansowane technologicznie silniki wspierane przez szereg podzespołów elektronicznych są niezwykle wrażliwe na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. Doskonałą integrację układów zasilania benzynowego i gazowego w silnikach z bezpośrednim wtryskiem, zapewnia specjalnie dedykowana dla tego rodzaju zasilania instalacja STAG 400 DPI.

STAG 400 DPI jest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji.  STAG 400 DPI jest całkowicie bezpieczny dla silnika i wtryskiwaczy benzynowych, co zostało potwierdzone w długodystansowych testach drogowych przeprowadzonych przez laboratorium Badań i Certyfikacji.

Zastosowanie STAG 400 DPI zapewnia komfortową, dynamiczną i ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie parametrów, gwarantowanych przez producenta samochodu. Instalacja wyposażona w sterownik STAG 400 DPI jest perfekcyjnie wyregulowana a ingerencja serwisu wymagana jest tylko przy okresowych przeglądach instalacji gazowej.

PRECYZYJNY

Dawkowanie gazu w pełnym zakresie obrotów silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa

Oferta naszej firmy

Montaż, serwis, regulacje, naprawy instalacji LPG​

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji LPG do  większości pojazdów występujących na naszym rynku. Służymy fachowym doradztwem w sprawach doboru instalacji do Państwa samochodu, jej montażem oraz serwisowaniem. Montujemy podzespoły renomowanych firm w Polsce, które cechują się niską awaryjnością oraz precyzyjnym działaniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje do pojazdów wyposażonych w wielopunktowy wtrysk (MPI) jak i bezpośredni wtrysk benzyny.

Świadczymy usługi w ściśle określonym zakresie :

  • Montaż, serwis samochodowych instalacji gazowych.
  • Diagnostyka, przegląd okresowy instalacji gazowych.
  • Diagnostyka pojazdowa pod względem poprawności działania silnik zasilanego benzyną
  • Wymianę zbiorników LPG
  • Sprawdzenie szczelności
bezpośredni wtrysk paliwa dpi

QBOX, QNEXT oraz QMAX zaawansowane technologicznie sterowniki, o rozbudowanej funkcjonalności, które dają możliwość idealnego dostrojenia instalacji autogaz praktycznie w każdym samochodzie. Sterowniki przeznaczone są do pojazdów od 3 do 8 cylindrowych silnikach z pośrednim wtryskiem paliwa.

Q-generacja to grupa sterowników (QBOX, QMAX, QNEXT) stworzona przez najbardziej doświadczonych konstruktorów marki STAG. Wszystkie sterowniki łączy podobna funkcjonalność a różni sposób montażu i ilość cylindrów, do których są dedykowane. Q-generacja jest odpowiedzią na potrzeby motoryzacji i montażystów, daje szerokie spektrum rozwiązań technologicznych jak i sprzętowych. Teraz montażysta może sam dokonać wyboru o sposobie montażu QBOX czy QNEXT, a właściciele „dużych” aut mogą liczyć na sprawdzone technologie i wysokie osiągi czyli na QMAX.

GoFast to wszechstronny sterownik przeznaczony do montażu w większości samochodów (sekwencja, pół-sekwencja, ”full group”). Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o jak największym uproszczeniu całej instalacji i znaczącym skróceniu czasu potrzebnego na montaż wraz z kalibracją systemu. Stworzony sterownik oparty jest na 32 bitowym procesorze i komponentach automotive, dzięki czemu zyskał nowoczesną budowę i niezawodność użytkowania.

Bezpieczeństwo na długie lata

Zaawansowana technologia w kompaktowej obudowie.

Adres

kontakt